Jací v jádru jsme

Unikátní je nejen náš obor, ale i naše firemní kultura.

Podporujeme váš rozvoj

Podporujeme zapojení našich kolegů do vzdělávacích programů i externích aktivit, jako jsou například mezinárodní konference, stáže a semináře.

Chceme, aby si každý našel svoji cestu ať už manažerského nebo kariérního rozvoje.
Konference, odborné semináře a projektové schůzky jsou neodmyslitelnou součástí spolupráce s našimi komerčními i vědeckými partnery doma i v zahraničí.

Díky účasti na mezinárodních sympoziích získávají naši kolegové cenné kontakty a jejich příspěvky a postery jsou pravidelně oceňovány prestižními cenami. Řadu mezinárodních událostí organizujeme i sami v našem moderním konferenčním centru v Řeži.

Podpora publikační činnosti zaměstnanců a možnost veřejně prezentovat zajímavé projekty a inovace je u nás samozřejmostí.

Čím vám děláme radost

Přidejte se k nám

Jak nás vidí naši kolegové

Adam Kecek Adam Kecek Věda a výzkum
Zuzana Vávrovcová Zuzana Vávrovcová Materiálová inženýrka
Brigita Vargová Brigita Vargová Radiofarmaka
Lukáš Havel Lukáš Havel Projektant
Martin Kašpar Martin Kašpar Technická podpora
Michaela Hartychová Michaela Hartychová HR Business Partner

Adam Kecek

Věda a výzkum

Práce v ÚJV pro mě byla naprosto logickou volbou, jelikož jsem s místními experty spolupracoval na bakalářské a následně i diplomové práci. Rozhodující pro mě bylo příjemné pracovní klima a možnost přispět k řešení řady jedinečných a odborně náročných úkolů v zázemí stabilní velké firmy. V současné době pracuji na řadě bezpečnostních analýz našich jaderných elektráren, rozvíjím výpočetní modely a metodiky a díky mezinárodní spolupráci mám možnost cestovat a dále se vzdělávat.

Zuzana Vávrovcová

Materiálová inženýrka

Do ÚJV Řež, a. s. jsem nastoupila v roce 2010 – hned po absolvování vysoké školy. Zastávám pracovní pozici materiálového inženýra, která až na pár výjimek přináší stále nové projekty a výzvy. Neustále je co se učit a objevovat. Zaměstnavatel mi umožnil mimo jine studovat doktorské studium a po návratu z mateřské jsme se také dohodli na zkráceném pracovním úvazku. Další výhodou je možnost práce z domova, díky čemu se mi daří skloubit pracovní i rodinné povinnosti.

Brigita Vargová

Radiofarmaka

Do ÚJV Řež, a. s. jsem nastoupila v roce 2007 na pozici analytika v laboratoři kontroly kvality radiofarmaceutických léčivých přípravků. V roce 2012 jsem přešla do oddělení výroby a stala se vedoucí oddělení PET Centra v Brně. Tím jsem si splnila sen pracovat v oboru aplikované jaderné chemie, který jsem vystudovala na vysoké škole. Za 15 let práce pro pozitronovou emisní tomografii (PET) jsem díky systematickému vedení a vzdělávání získala cenné zkušenosti. Možnost rozvoje a vzdělávání zaměstnanců ÚJV považuji za prioritní benefit. Obrovskou přidanou hodnotou zaměstnání v ÚJV je pro mě pocit, že díky produktům naší práce pomáháme onkologickým pacientům.

Lukáš Havel

Projektant

Do ÚJV jsem nastoupil již během studia na vysoké škole. Nejprve do oddělení řízení zakázek a následně jako projektant do oddělení elektro. Spoluprací na mnoha zajímavých projektech v ČR i zahraničí jsem získal spoustu praktických znalostí a zkušeností, díky kterým jsem mohl, pod vedením zkušených kolegů, napsat v ÚJV svou závěrečnou práci a po škole pokračovat na HPP. V ÚJV mi vždy vyšli vstříc a umožnili časově zkombinovat práci a studium. Díky tomu jsem mohl získat cenné zkušenosti, poznat odborníky z oboru energetiky, nahlédnout do jinak nepřístupných míst energetických provozů a vhodně propojit teorii s praxí.

Martin Kašpar

Technická podpora

Když jsem po vysoké škole hledal pracovní uplatnění, chtěl jsem zkusit něco nového, s čím jsem se ještě nesetkal. Jaderné odvětví, potažmo ÚJV se ukázalo jako to správné dobrodružství. Nastupoval jsem jako vědec a teď je ze mě technolog zpracování KRAO (kapalných radioaktivních odpadů).

Michaela Hartychová

HR Business Partner

Práce v ÚJV je plná výzev. Místní prostředí je hodně specifické, což znamená, že se stále setkávám s něčím zajímavým a rozhodně se nenudím. Další velkou výhodou je flexibilita, kterou mi společnost nabízí. Jako maminka dvou dětí oceňuji, jak mohu práci skloubit i s rodinným životem, ať už příležitostným využitím práce z domova nebo pružným rozvržením práce, tak jak potřebuji. A zajímavá je rozhodně i široká nabídka firemních benefitů.

Nastavení cookies